Rozwiń
Wyszukiwarka


O firmie

 

Witamy na stronie Biura Nieruchomości Apartment z siedzibą w Zawadach koło Tomaszowa Lubelskiego
Jesteśmy dynamiczną, ciągle rozwijająca się firmą działającą w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami. Naszym celem jest ciągłe podnoszenie standardów działalności i jakości obsługi naszych klientów. Kompleksowa, rzetelna, profesjonalna obsługa jaką oferujemy, pozwoli Państwu dokonać właściwego wyboru, zaoszczędzi czas oraz do minimum uprości przejście przez procedury związane z kupnem, sprzedażą czy wynajmem nieruchomości. Naszą działalność prowadzimy na terenie miast: Tomaszów Lubelski, Biłgoraj, Jarosław, Łaszczów, Tyszowce, Krasnobród i okolicznych gmin.
Dlaczego APARTMENT ?
 • Pracujemy przez 6 dni w tygodniu. esteśmy elastyczni, spotykamy się z naszymi klientami w czasie i miejscu przez nich wyznaczonym. W godzinach w których biuro nie jest otwarte mogą Państwo liczyć na kontakt telefoniczny/e-mail z naszym pracownikiem.
 • Posiadamy nowoczesną stronę internetową oraz wysokiej jakości oprogramowanie pozwalające na bardzo dokładną, atrakcyjną graficznie prezentację ofert . Nasi pracownicy pracują w terenie, wykorzystując laptopy, cyfrowe aparaty, laserowe dalmierze i system telefonii komórkowej. Dzięki nowym technologiom nasza oferta jest w 100% aktualna.
 • Bardzo duży nacisk firma kładzie na jak najlepszą prezentację ofert biura. W związku z tym każda powierzona nam nieruchomość jest dokładnie opisywana, fotografowana, często również nagrywamy filmy prezentujące wybrane oferty . Specjalnie przygotowaliśmy kilka kart obiektów do różnych typów nieruchomości aby informację były dokładne i w pełni opisywały wszystkie ich atrybuty.
 • Dbamy o to, by Klienci dokonujący za naszym pośrednictwem transakcji mieli pełną gwarancję ich bezpieczeństwa. Oprócz wieloletniego doświadczenia zawodowego i ubezpieczenia od odpowiedzialności ściśle współpracujemy z kancelarią radcy prawnego aby jeszcze bardziej zminimalizować ryzyko.
 • Skutecznie poszukujemy zleconych przez Państwa nieruchomości.
 • Dzięki doskonałej współpracy z innymi podmiotami obsługującymi rynek nieruchomości i finansów pomożemy Państwu załatwić wszelkie formalności związane z uzyskaniem kredytu hipotecznego, obsługą notarialną, geodezyjną, budowlaną, ubezpieczeniową i architektoniczną.
 • Zapewniamy profesjonalnie przygotowaną i skuteczną reklamę ! Nasze działania mają na celu jak najlepiej pokazywać i promować oferty naszych klientów. Dlatego zamieszczamy je tam gdzie ich oglądalność daję szansę na szybkie i skuteczne znalezienie oferentów.
 • Internet: Ogłoszenia zamieszczane są na stronie internetowej www.nieruchomosci-roztocze.pl oraz na największych portalach internetowych związanych m.in. z tematyką rynku nieruchomości. Dzięki współpracy z renomowaną firmą obsługującą biura nieruchomości oraz wykupieniu dużej liczby abonamentów na najlepszych portalach jesteśmy w stanie dotrzeć do ogromnej liczby osób poszukujących nieruchomości właśnie tą drogą.
 • Prasa: Nie zaniedbujemy bardziej tradycyjnej formy reklamy, dlatego nasze reklamy pojawiają się w prasie lokalnej takiej jak Tygodnik Zamojski, Kronika Tygodnia, Tygodnik Tomaszowski.
 • Billboardy i Banery reklamowe w bardzo dobrych lokalizacjach powiatu tomaszowskiego.
 • Współpraca z innymi biurami nieruchomości w celu lepszej oferty.
 • Biuro reklamuję się również na stronach swoich partnerów aby dotrzeć do jak największej liczby osób.

 

 • Dla każdego z klientów (indywidualnych czy też instytucjonalnych) staramy się dobrać najlepszą i najbardziej efektywną formę reklamy biorąc pod uwagę typ nieruchomości oraz jej lokalizację
 •  


   
  Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą aktualną ofertą. Jesteśmy przekonani, że wśród naszych propozycji znajdą Państwo taką, która spełni Państwa wszelkie oczekiwania.
  Licencja zawodowa nr 16161
  Ubezpieczenie Marta Gąsiorowska nr polisy: CP 35275608  Pozostałe tematy

  Jak do nas dojechać   ::    Wykonanie: Galactica
  Wszelkie podane przez Pośrednika informacje nie są ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego